Přinášíme dobrou zprávu pro všechny ženy s plnými tvary! Nově v našem internetovém obchodě i-moda.cz zavádíme sekci Oblečení pro plnoštíhlé. Ani ženy „krev a mlíko“ nemusí rezignovat na nošení pěkného oblečení, ve kterém zdůrazní své křivky. Ač se vás velké řetězce snaží přesvědčit o opaku, my vám ukážeme, že i oblečení pro plnoštíhlé ženy může mít šmrnc!

Široký výběr i pro ženy s plnými tvary!

Dámské oblečení pro plnoštíhlé má však svá specifika, která je třeba respektovat. Všechny námi nabízené oděvy pro ženy s kypřejšími tvary se drží těchto zásad. Náš sortiment oblečení pro plnoštíhlé  budeme také neustále rozšiřovat, proto naši nabídku pravidelně sledujte, ať vám neuteče žádný zajímavý kousek!

Začínáme s džíny!

Tento nezbytný všestranný kousek nesmí chybět v žádném dámském šatníku, proto i my při rozšiřování našeho sortimentu začínáme právě s nimi. Džíny zkrátka nestárnou, neboť jsou nejen pohodlné a příjemné na nošení, ale zároveň velmi stylové. Hodí se tedy do široké škály outfitů. Užijete je při běžném nošení, na divoké párty nebo na nejrůznější výlety a sportovní aktivity.

Krásné rifle plus size  Černé kalhoty pro plnoštíhlé  Capri džíny pro plnoštíhlé

Pro každého něco!

Na každý den i dlouho očekávaný večírek si můžete pořídit džíny se zajímavými aplikacemi a průstřihy, které se snaží odlákat pozornost od problematických partií. Váš outfit navíc bude působit mnohem živěji a nápaditěji. Elegantní černé modely, které vám uberou několik kil, se hodí na běžné nošení, v kombinaci s originální tunikou. Naproti tomu vyšisované džíny jsou jako stvořené na léto! Zvlášť pokud je doplníte topem v jasných, zářivých barvách. Díky vhodně střiženým riflím se navíc opticky zúží vaše širší boky. A nezapomeňte se podívat i na naše další rady, jak zamaskovat širší boky.

Už jste si vybrala nový kousek do vašeho šatníku?

Bílé plus size rifle s průstřihy  Džíny pro ženy krev a mléko  Oblečení pro plnoštíhlé - rifleTým I-Moda, 30.05.2016

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT


KOMENTÁŘETo Top