Jistě se teď ptáte, v čem jsou džíny a treginy pro plnoštíhlé odlišné oproti jiným? Prozradíme vám to. Odlišné jsou především svým střihem a provedení.

džíny a tregíny

Střih, který vám padne

Ženy plnějších tvarů ocení kalhoty ve střihu tzv. bootcut, jehož nohavice jsou mírně rozšířené. Tento střih vaší postavě zalichotí. Vyhýbat se nemusíte ani džínám ve střihu „rour“. Tento střih se zaslouženě drží na vrcholu posledních pár let a slušet bude i vám.

Provedení kalhot a jejich detaily

Pokud už máte vybrané džíny se správným střihem, se kterým nešlápnete vedle, vyberte z užšího výběru kalhoty, jejichž provedení je plné detailů, které jsou pro oko neviditelné, ale pro vás a vaši postavu důležité. Takovými detaily jsou například kapsy na kalhotech. Kapsy jsou doplňkem kalhot, a ačkoliv si to mnozí ani neuvědomují, na postavu mají velký vliv. Džíny bez kapes přidají vašemu zadečku na objemu. Proto vybírejte z kalhot, které mají kapsy velké a široké, které váš zadeček zmenší a bude vám lépe pasovat.

Treggins plus size

Tregíny jsou pohodlnější verzí džín. Díky kombinaci bavlny, polyesteru a elastanu tvoří složení, které dokonale padne vašim sexy křivkám. Co se týče barevného provedení, sáhněte po tregínách v černém či tmavém provedení. Jak je známo černá opticky zužuje. Navíc působí elegantnějším dojmem a vy si je můžete obléct také do společnosti.

Tip: tregíny, které jsou zdobené např. knoflíky podél pasu opticky zúží vaše boky a mimo jiné budou také doplňkem k vašemu outfitu. 

Army džíny plus size Rifle pro plnoštíhlé  Treginy ve velikosti plus size  Oblečení pro plnoštíhlé kráskyTým I-Moda, 23.08.2016

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT


KOMENTÁŘETo Top