Prsteny jsou módním doplňkem, který sice není tak výrazný jako elegantní pásek, který sepnete v pase, a dokonale doplní celý outfit, jsou ale doplňkem, který bude důležitý především pro vás. Prsten bude celý den ve vaší společnosti, abyste se cítila sexy a elegantně, mrkněte na prsteny, které jsou nyní trendy. Bezesporu si je jistě zamilujete.

Dva v jednom

Poslední roky je stále více trendy tzv. dvouprsten. Největší výhodou tohoto prstenu je jeho originalita. Typické prsteny, které nosí každá druhá žena, se rychle okoukají. Pokud jako správná žena toužíte po originalitě a jedinečnosti, sáhněte právě po dvouprstenu.

Tip: Zamilovali jsme si dvouprsten ve tvaru kníru, který nás prostě baví. Co na něj říkáte?

Čím masivnější, tím lepší

Prsten ve tvaru kytary, že je trendy? No samozřejmě! Současné módní trendy mají za hlavní úkol bavit vás i vaše okolí. Nosit prsteny má přinášet radost. A letošní trendy prsteny se tohoto úkolu zhostili bezvadně! Velkou výhodou je skutečnost, že můžete své ruce ozdobit kouskem sebe. Máte ráda rock, v tom případě je právě prsten ve tvaru kytary pro vás jako stvořený. Milujete bižuterii, která připomíná starožitnosti? Pořiďte si maxi prsten ve stylu starožitnosti.

Tip na závěr: Nemůžete se rozhodnout pro jeden prsten? Pořiďte si oba. Na každý den vás tak bude doprovázet jiný parťák. K vašemu outfitu to bude dokonalý doplněk.

 

Maxi prsten Guitar Velký prsten - Knír Prsten na nohu  Maxi prsten Tým I-Moda, 02.08.2016

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT


KOMENTÁŘETo Top