Pokud hledáte na letošní podzim trendy univerzální kousky do svého šatníku, určitě vsaďte na dámská ponča! Tento druh svetru se totiž už po mnoho let drží na předních příčkách módních trendů. V čem je jeho úspěch? Je originální a může ho nosit absolutně každý.

Bez ohledu na druh postavy

Ať už jste majitelkou kypřejších tvarů, nebo hubeňoučká vyžle, pončo je vhodné pro všechny typy postav. Tento univerzální kousek je specifický v tom, že je takovým „přehozem“ a dokonale nahradí svetr či sako. Využijte originality ponča, vhodný je téměř na každou příležitost – na důležitou pracovní schůzku, do kina, na procházky přírodou nebo jen tak na válecí dny, v každém případě budete stylová a budete se cítit jako v bavlnce.

Dosáhněte dokonalého kontrastu

Pončo si zaslouží mít hlavní roli! Aby tomu tak bylo, zbylé kousky vašeho outfitu volte v neutrálních barvách, díky čemuž vaše pončo dokonale vynikne. Dalším klíčem k úspěchu je přiléhavé oblečení. Džíny „tzv. roury“, upnutý top, podpatky a vaše milované pončo z vás udělají hvězdu, ať vyrazíte kamkoliv.

Různé barvy a vzory

Jakou barvu či vzor vašeho ponča zvolíte je čistě ve vaší roli.

Tip: Pokud toužíte být extravagantní a nebojíte se být odvážná, sáhněte po klobouku, nebo doplňte váš outfit o výrazný náhrdelník.

Bilé dámské pončo  Dámské pončo  Trendy dámská pončaTým I-Moda, 16.09.2016

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT


KOMENTÁŘETo Top