Letos to zatím vypadá na krásný slunečný podzim (snad to nezakřikneme). Jak lépe přivítat takový podzim, než v úpletových šatech. Jaké budou trendy tento rok? Jako vždy vám to na i-Moda prozradíme.

Barvy v přírodních tónech

Podzim si každý rok hraje s barvami všeho druhu, listí se zbarvuje od zelené, po žlutou a příroda se pomalu ukládá ke spánku. Abyste byla v tom krásném kontrastu s přírodou, vsaďte na kousky v přírodních tónech. Takovou barvou je například béžová, vínová, hořčičně žlutá, ale také tradiční černá.

Různé střihy – různé doplňky

Úpletových šatů je mnoho střihů. U nás si zkrátka vybere každý. Patříte mezi sportovnější typy, které spoléhají především na pohodlí a ráda byste úpletové šaty v tomto duchu? V tom případě sáhněte po šatech v dlouhém sportovním střihu. Tyto úpletové šaty jsou originální v tom, že mají na bocích rozparky, které dodávají celému outfitu trochu sexappealu navíc.

Pokud chcete nové úpletové šaty jako kousek do práce a na plánovaná jednání, vsaďte na šaty v elegantním střihu. Výstřih do „v“, délka nad kolena, zajímavé vzory doplněné například o kamínky, přesně tak by měly vypadat elegantní úpletové šaty.

Tip: Aby byl tento outfit stylový a zábavný, doplňte ho o trendy klobouk, který k podzimu neodmyslitelně patří.

Elegantní úpletové šaty   Dámské šaty z úpletu   Pruhované úpletové šatyTým I-Moda, 19.09.2016

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT


KOMENTÁŘETo Top