Léto je sice v nedohlednu, ale my pro vás už nyní rozšiřujeme nabídku letního oblečení, abyste v nevlídném počasí při nákupu trendových letních kousků přišla na lepší myšlenky. V našem internetovém obchodě nově najdete plážové tuniky, bez kterých se v létě neobejdete, jestliže se chystáte k moři nebo aspoň strávit pár dnů na bazéně nebo u přehrady.

V létě je plážová tunika nepostradatelná

Jestliže si chcete zajít na malé občerstvení, ale nerada přes celou pláž či koupaliště chodíte v plavkách, pak si oblékněte právě sexy plážovou tuniku, ve které se budete cítit velmi komfortně. Tuniku oceníte také na každodenní kratší i delší cestu na pláž, protože se vyhnete zdlouhavému svlékání a oblékání. Plážová tunika se dokonale hodí i na posezení v restauraci nebo v plážovém baru s přáteli. A jestliže se chystáte na divokou letní párty, i při této příležitosti plážovou tuniku jistě využijete. Oblékněte si ji na horní díl plavek, k tomu zvolte krátké sexy kraťasy a můžete se směle vydat do víru žhavé letní noci.

Krásná plážová tunika Plážové tunika - šedá Ideální společník na pláž - tunika

Praktické odstíny pro snadné kombinování

Vaše opálení vždy rozhodně vynikne v tunice bílé nebo zářivě oranžové barvy. Vsadit však můžete i na elegantní šedou, nebo neutrální modrou a šedou, které využijete ke všem vašim plavkám. Velmi moderní jsou i transparentní materiály, které vám zaručí maximální pocit pohodlí, ale zároveň každého zaujmou na první pohled. Tuniky na zavazování ještě více zdůrazní vaše křivky.

Nechte se proto inspirovat našimi tipy na nákupy a přesvědčte se, že plážové šaty a tuniky jsou univerzálním kouskem, který využijte po celé léto. Uvidíte, že jak jednou plážové tuniky vyzkoušíte, už se jich nebudete chtít vzdát! Při nákupu se nezapomeňte podívat i na nové trendové dámské plavky v naší nabídce.

Černá plážová tunika Detail plážové tuniky - zadní strana Tunika na pláž - přesně pro váš stylTým I-Moda, 31.03.2016

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT


KOMENTÁŘETo Top