Jednoznačně milujeme svetry! Milujeme, když se můžeme obléct do kousku, který příjemně hřeje, dodá atmosféru zimního období a především se v něm cítíme jako v bavlnce. Máte to stejně?

Zima = nosím jen svetry

Jeden z hlavních důvodů, proč máme rádi zimu. Můžeme nosit svetry pořád dokola, aniž by to okolí připadalo divné. Ale nás to prostě nepřestane bavit. K dlouhým svetrům můžeme nosit stylové legíny. Maxi svetry z nás udělají módní divu, která podporuje módní trendy. V kardiganech můžeme vystupovat každý den jinak. Jeden den jako elegantní dáma, druhý den jako sportovní živel. Rolákový svetr? Ten nám vytvoří plný dekolt, i když jej jinak vůbec nemáme.

Pohodlný kardigan

Jistě jste už zpozorovala trend dlouhých kardiganů s barevnými proužky. I u nás tyto svetry najdete. Říkáte si, proč jsou právě takové kardigany trendy? Odpověď zjistíte hned, co si jeden koupíte. Jsou totiž v univerzální velikosti, takže se nemusíte zbytečně ztrácet čas nad tím, jakou velikost zvolit. Proužkované kardigany nejsou nudné, díky svým barevným pruhům právě oživí jakýkoliv outfit. Spolu s elegantní košilí v něm můžete vyrazit do práce, v basic tričku naopak můžete vyrazit na zběsilé nákupy, nebo kávu s kamarádkou.

Který ze svetříků našel vaše místo ve skříni?

 

Černý dlouhý dámský pulovr Pruhovaný dámský kardigan Maxi svetr s rolákem Bílý dámský svetr se stylovým zdobenímTým I-Moda, 22.11.2017

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT


KOMENTÁŘETo Top