Chodíte ráda na párty a večírky? Nebaví vás však kombinování různých kousků, které běžně nosíte, abyste vytvořila outfit, jenž zdůrazní vaše křivky a zaručeně přitáhne pozornost? Právě pro vás jsme do našeho sortimentu nově začlenili i kategorii s odvážným oblečením vhodným na párty, takzvaný clubwear styl, který si zkrátka zamilujete!

Dráždivé střihy

Gogo oblečení vyniká dokonale padnoucími a propracovanými střihy, které vám vykouzlí nádherné křivky, jež vám budou závidět všechny ženy na večírku. Nesmí chybět krátké sukně a šaty, stejně jako hluboké výstřihy. Party oblečení je charakteristické nejen vypasovaným střihem, ale i spoustou promyšlených rozparků a zipů. K tomu, aby byl výsledný dojem perfektní, jsou nezbytné i lesklé materiály. Clubwear styl si skvěle rozumí s výraznou bižuterií, zejména velkými kruhovými náušnicemi a spoustou cinkajících náramků. A rozhodně je na místě outfit doplnit lodičkami na vysokém podpatku.

Sexy černé šaty na zip   Originální minišaty - vhodné nejen na plavky

Široká nabídka barev

Originální oblečení v clubwear stylu vám nabízíme v nejrůznějších barvách. Černá barva je smyslná, ale zároveň působí velmi elegantně a také trochu nedostupně, v nadčasové bílé barvě budete v diskotékovém světle nepřehlédnutelná a v dráždivé červené budete prostě oslnivá. Nebojte se však ani jiných barev, které na správnou párty rozhodně patří a které se budou pod disco koulí skvěle vyjímat.

Odvažte se!

V každé ženě se skrývá pořádná dračice, proto je více než žádoucí jí dát občas průchod. Kdy jindy se pořádně odvázat, když ne na divokém večírku? Pamatujte na to, že mládí máme jen jedno, a proto je velká škoda si jej pořádně neužít. Přesvědčte se o tom, že díky party oblečení budete se vám drinky a koktejly zdarma jen pohrnou. Staňte se tedy královnou nejen sobotní noci!

Párty minikraťasy    Sexy taneční komplet   Minikraťasy do klubuTým I-Moda, 02.05.2016

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT


KOMENTÁŘETo Top