Krajka je žhavým trendem poslední doby, proto byste i vy měla do svého šatníku zařadit nějaké kousky ozdobené právě luxusní krajkou. Nejjednodušší volbou jsou bezesporu oblíbené krajkové topy, jejichž nabídka je v našem internetovém obchodě i-moda.cz nebývale široká.

Krajkové topy však nemusí být výhradně společenskou záležitostí, jak se mnoho žen mylně domnívá. Záleží jen na tom, s čím je zkombinujete. Jeden top tak může být bez problémů základem čtyř velmi rozdílných outfitů, přičemž každý z nich využijete na úplně jinou příležitost! Přesvědčte se o tom, že i krajkové topy jsou vskutku univerzálním kouskem, které si zaslouží vaši pozornost!

Černý společenský krajkový top Krajkový top Krajkový top - lososový Top s krajkou

Krajka a kontrastní kůže

Možná vás tohle zdánlivě podivné spojení překvapí, ale věřte, že velmi zajímavý kontrast vznikne kombinací krajkového topu a kůže, například v podobě moderní koženkové bundy. Krajka si však bude skvěle rozumět i s koženkovou sukní vypasovaného nebo áčkového střihu. A vy tak můžete směle vyrazit na dámskou jízdu nebo slavnostní večeři s přítelem.

Krajka a romantické květy

Kombinace něžné krajky a romantických květinových vzorů se nikdy neomrzí. Doplňte krajkový top jemnou delší sukní s květinovým potiskem a budete za něžnou vílu, která zaujme na prvním rande. A i na podvečerní procházku zakončenou posezením v oblíbené kavárně je tento outfit jako dělaný.

Krajka a pohodlná džínovina

Nejen na běžné nošení se hodí krajkové topy doplněné pohodlnými džíny. Tento outfit je nejen komfortní, ale také přece jen působí elegantněji, než klasická kombinace riflí a trika. Stejně tak se bude krajka skvěle doplňovat s džínovou bundičkou.

Krajka a elegantní kousky

A kdykoli, když budete potřebovat elegantní outfit, stačí krajkový top sladit s klasickými společenskými kalhotami. Chybět by vám nemělo ani nezbytné vypasované sako, které zdůrazní vaši figuru.

Koženková sukně Koženková bunda a džíny Skinny džíny Tým I-Moda, 01.07.2016

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT


KOMENTÁŘETo Top