Zajisté znáte ten pocit, když chcete vyjít ven v něčem pohodlném a ještě u toho vypadat stylově a dobře a doma nemáte nic takového na sebe?

Jednoduchou volbou jsou jednoznačně námi nabízené dámské teplákové soupravy, které perfektně sednou každé ženě a dívce. Báječně se hodí nejen k vaším oblíbeným sportovním aktivitám jako je fitness centrum, běhání, či jakékoliv venkovní aktivity, ale také každodenní nošení do města, nebo na rychlý nákup, když potřebujete rychle vyběhnout z bytu do "krámu" a neřešit svůj outfit.

Sportovní dámská souprava      Tepláková souprava dámská-korálová

Teplákové soupravy pro ženy, které máme na i-moda.cz dodáváme jak v jednobarevném sportovnějším provedení, tak v pestrobarevných stylech a motivech, které už více padnou ženě k "elegantnějšímu" nošení.

Doporučujeme vám prohlédnout si nabídku souprav na jogging, které jsou ideální volbou k běhání. Teplákové soupravy jsou ušity z kvalitní bavlněné příze či z prodyšného a savého mikrovlákna a jsou tvořeny s dlouhými nebo krátkými nohavicemi. Vrchní díl doplňuje mikina nebo tričko s krátkým a dlouhým rukávem.

  Tepláková souprava dámská        Sportovní souprava dámskáTým I-Moda, 21.04.2015

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT


KOMENTÁŘETo Top