Bomber bundy oslavily svůj návrat mezi módní trendy už před pár lety. Svůj největší boom oslavily především v roce 2014 a od té doby je nám tento módní kousek v patách. A není se čemu divit, protože my na i-Modě bomber bundy naprosto milujeme, jsou totiž bombové!

Boom, boom, boom už dlouhé roky

Kde se tato bunda vzala? Určitě vám střih bomber bundy přijde povědomý, že? Nebudeme vás napínat a prozradíme vám to. Předchůdcem bomber bundy byla tzv. „flightjacket“, a to už během 1. světové války. Bomber se vyvíjely stejně jako módní trendy. V sedmdesátých letech byly bomber bundy k dostání především v olivově zelené, černé a tmavě modré variantě.

Jak současné trendy ovlivnily bomber bundu

Jak poznat bomber bundu? Až uvidíte bundu, která je dlouhá přibližně do pasu, je volná, vzdušná a bez kapuce, můžete si být jisté, že jde o bomber bundu. Vzhledem k historii tohoto kousku, bylo módním návrhářům po celém světě předem jasné, že se tento druh bundy stal nadčasovou záležitostí. Z tohoto důvodu se snaží dodržet původní střih, který je pro bomber bundu klíčový. Jediné, co se tak každý rok mění, jsou různé vzory a barvy, které rozhodují, zda bude bunda v elegantním nebo sportovním provedení. Pokud hledáte stylovou bundu na podzim, nebo na jaro, je bomber bunda to pravé ořechové.

Moderní dámská bomber bunda Dámská bunda - bomber Bunda bomber Dámská bomber bunda. Zakončeno náplety.Tým I-Moda, 08.11.2016

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT


KOMENTÁŘETo Top