Den, kdy na vás láska čouhá z každého rohu. Den, kdy jsou supermarkety oblečené do červené a všude jsou pověšená kýčovitá srdíčka. Den, kdy každý pár oslavuje svou lásku k tomu druhému tím, že se obdarují malými dárky a zajdou na společnou romantickou večeři. Některé páry Valentýna slaví, některé ne. Ať už jste pro cokoliv, rozhodně byste se měla pro tento den vyšperkovat jak se patří.

 Valentýn outfit

 

Outfit na romantickou večeři

Měli jste to štěstí a podařilo se vám, nebo vašemu milému, udělat rezervaci ve vaší oblíbené restauraci? Skvělé! Tak teď už zbývá jen vybrat dokonalý outfit na vaši romantickou valentýnskou večeři. Pokud nejdete do nóbl restaurace, kde je třeba společenské oblečení, sáhněte po něčem stylovém, sexy, ale přesto pohodlném. Nejdůležitější přeci je, abyste si Valentýna užila na plno. Stačí, když si vezmete džíny, k tomu stylovou halenku. Největší roli totiž zahrají podpatky a výrazná rtěnka. Budete k nakousnutí.

 

Outfit na společný výlet

Únorové počasí nám moc na výběr při sestavování outfitu nedává. Pokud se chystáte oslavit Valentýna originálně a vyrazíte na společný výlet, je třeba sestavit dva outfity, které zkombinujete do jednoho. Pokud sledujete módní trendy, jistě máte ve skříni dlouhý maxi kabát. Tato příležitost je k němu ideální! Na toulky přírodou, procházkou po nočním městě apod. je tento outfit ideální. Je třeba ale také myslet na to, že po společném výletě, ať už je jakýkoliv, stejně nakonec skončíte u romantické večeře. Láska prochází žaludkem, že?

Tip: Vyzkoušejte top v asymetrickém střihu nebo peplum. A hlavně - užijte si svátek zamilovaných zamilovaně, zejména do vašeho outfitu

Elegantní kabát Dámský společenský top Ležérní halenkaTým I-Moda, 14.02.2017

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT


KOMENTÁŘETo Top