V našich článcích vám radíme se sestavením outfitu, dáváme tipy na nákupy, nebo vás blíže seznamujeme s jednotlivými kousky oblečení. Nyní jsme si pro vás připravili speciál o barvách, ve kterém se dozvíte, jaké kombinace barev k sobě ladí, jaké neladí a především jaké barvy jsou pro vás jako stvořené. Pro začátek jsme si vybrali nesmrtelnou kombinaci černo-bílá.

Speciál o barvách

Není nad klasiku

Jistě se ptáte, proč se právě o kombinaci černo-bílá říká, že je to nadčasové spojení, které nikdy nevyjde z módy. Odpověď na otázku je jednoduchá, je to především proto, že tato kombinace tvoří dokonalý kontrast, který je elegantní sám o sobě. Je pravdou, že spojení černé a bílé se stalo již klasickým spojením nejen mnoha módních návrhářů, ale také v každodenním životě.

Proč je tato kombinace právě pro vás?

- Zvolte černé dámské kalhoty, bílou halenku a nemusíte si lámat hlavu s volbou správných doplňků.

- Mějte na paměti, že díky černé barvě budou vaše nohy opticky delší a břicho a boky užší, v kombinaci s bílou barvou tak můžete upozorňovat na vaše přednosti a schovat nedostatky.

- Černo-bílá je nejen nadčasová kombinace, ale také je vhodná téměř pro každou příležitost. Pokud nemáte čas na dlouhé vystávání před šatní skříní a nevíte, čím zaujmout na párty, zkombinujte tyto barvy dohromady, to je jistota, která vás vždy zachrání.

Tip na závěr

Pokud chcete více vyčnívat z davu, doplňte váš černo-bílý outfit o ještě jeden barevný odstín, např. červenou způsobem, aby barva nebyla do očí, přesto obohatila váš outfit. Zkuste třeba červenou rtěnku, nebo šátek.

Bílá halenka a černé kalhoty - dokonalá kombinace   Černé úzké kalhoty   Černo-bílé šaty na pártyTým I-Moda, 05.05.2016

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT


KOMENTÁŘETo Top