Je mladá, je krásná, je milá. Taková je lifestyle a fashionblogerka Michaela Cheetah. Popovídali jsme si s Michaelou o všem možném, co by její fanoušky i vášnivé nadšence módy mohlo zajímat.

 

Fashion blog Michaela Cheetah

 

Míšo, děkujeme, že si s tebou můžeme udělat rozhovor, tvůj blog máme rádi, je v něm mnoho inspirace. Prozradíš nám, co tě vedlo k založení svého blogu?

Děkuji. Já jsem vlastně s blogováním začala už v 9 letech, kde jsem psala o mém oblíbeném filmu a herečkách. Pak jsem blog úplně odložila a vrátila se zpět k blogování v roce 2015, kde jsem už blog zaměřila na fashion, beauty a lifestyle. Jsem spokojená a neměnila bych.

Na svém blogu ráda zveřejňuješ recenze, tipy na kosmetické produkty, ale i módní outfity a tipy na módní kousky. Který módní kousek naprosto miluješ a neobejdeš se bez něj?

Ano, na mém blogu převažují více kosmetické produkty, než outfity a módní kousky, ale teď začínám pracovat i na fashion. Určitě bych se neobešla bez úzkých kalhot, ale v létě bych se neobešla ani bez šatů a bot na podpatku. J

Jak se budou podle tebe vyvíjet módní trendy v roce 2017?

Abych pravdu řekla, nad tím jsem ještě ani nepřemýšlela. Ale myslím si, že by se mohla vrátit zpět 70. léta. Podle mě právě tenhle styl se nejvíce blíží k roku 2017.

Mimo jiné čtenářům radíš také jak zkombinovat různé kousky dohromady. Jak vypadá tvůj běžný denní outfit?

Ano, ráda radím, ale ne vždy se to líbí každému. Můj běžný denní outfit je pohodlný a vypadá asi takto: úzké kalhoty, tričko s dlouhým rukávem, kecky, bunda a kabelka. Klasika. A když jsem doma, tak samozřejmě pohodlné tepláčky a tričko.

Vážíme si spolupráce s tebou. Prozradíš nám, co máš právě na I-moda.cz nejraději? Proč by si náš e-shop doporučila ostatním?

Děkuji, i já si vážím spolupráce s vámi. Tak samozřejmě mám na i-moda.cz ráda hlavně oblečení, skvělé kousky a velký výběr. Nejvíce se mi na e-shopu líbí šaty, jak zimní tak letní. Dále si vážím milého a přátelského jednání personálu. Rychlé odpovědi a ochota. Díky tomu všemu bych právě váš e-shop doporučila ostatním. S kousky oblečení jsem byla vždy spokojená a vždy mi velikost oblečení seděla.

 

Michaela Cheetah Úpletové šaty

 

V posledních letech je stále více oblíbený trend body topů. Jaký máš na body názor? S čím bys takový kousek doplnila?

Body topy jsou skvělé, miluji je. Jsou hlavně pohodlné a krásně vypadají na těle. A čím bych body top doplnila? Možností je spousta. Nejvíce se mi ale líbí kombinace body topu s midi sukní, sandálkami na podpatku a elegantní mini kabelkou s řetízkem.Tým I-Moda, 10.01.2017

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT


KOMENTÁŘETo Top