Plesová sezóna se pomalu, ale jistě rozjíždí. Také už jste si pečlivě prostudovala program s plesy v nejbližším okolí? Potom je čas na důkladnou přípravu, abyste při přípravě na ples nezjistila, že nemáte vhodnou kabelku, či vaše taneční střevíčky už mají nejlepší roky za sebou…

 Plesový večer

 

Padnoucí šaty

Jestliže ještě nemáte plesové šaty, pak je ten nejvyšší čas to napravit! Pokud plánujete vyrazit letos na hodně plesů, jistě nechcete chodit stále v těch stejných šatech. V takovém případě si pořiďte jedny či dvoje dlouhé společenské šaty decentního střihu a v nějakém elegantním, méně výrazném odstínu. Takové šaty můžete ozvláštnit vhodně zvolenými šperky a rázem získáte úplně nový model.

Dokonale sladěné doplňky

Při vymýšlení dokonalého outfitu na ples vždy mějte na paměti to, že v jednoduchosti je krása. Pokud tedy máte výrazné, bohatě zdobené šaty, šperky a doplňky omezte na nezbytné minimum. Naopak k jednoduchým šatům splývavého střihu si můžete bez obav vzít výrazný náhrdelník apod.

Doprovod

Nemáte zrovna partnera, ale na ples byste přesto ráda vyrazila? Nic vám nebrání, domluvte se s kamarádkou a berte ples jako příležitost k seznámení. Třeba potkáte nějakého skvělého, okouzlujícího tanečníka, se kterým budete v kole celou noc…

Další rady a tipy

Ani my jsme na plesovou sezónu nezaháleli a na nadcházející plesovou sezónu jsme pro vás vytvořili tematický e-book, díky němuž se na ples připravíte rychle a bez komplikací. Nechybí v něm nejen nápady na ty nejlepší outfity, ale také rady ohledně líčení, účesu, výběru vhodných doplňků apod. Nezapomněli jsme ani na nejrůznější rady a tipy, díky nimž vás na plese žádná situace nezaskočí. Ovšem pro samé plánování si nezapomeňte včas koupit vstupenky!

 

Elegantní dlouhé plesové šaty černé Výrazný náhrdelník Červené dámské plesové šaty

 

 

Šperky

Pokud se chystáte na ples, nepodceňujte kromě šatů ani správný výběr šperků. V nabídce ateliéru KLENOTA, jistě najdete ty pravé, které dodají celému outfitu patřičnou noblesu. Věřte, že i jednoduché šperky dokáží zázraky a díky jejich univerzálnosti je vynosíte i na běžné události. Nebojte se tak investovat do diamantových pecek nebo jemného zlatého řetízku. V případě, že jste na ples zvolila jednoduché šaty, a i přesto chcete být nepřehlédnutelná, sáhněte po výrazném náhrdelníku s diamantem nebo perlové šňůře.  


Perlový náhrdelníkTým I-Moda, 12.01.2017

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT


KOMENTÁŘETo Top