Jestli mají něco všechny jarní outfity společné, tak jsou to vzory a barvy! Právě stávající období (když nepočítáme ten sníh venku) přímo vybízí k výraznějším barevným kombinacím. Pojďte se podívat na ty nejoblíbenější!

Květiny a pastelové barvy

Kombinaci, která nikdy nezklame, zcela jednoznačně představují květinové vzory, které k jaru a následně také létu neodmyslitelně patří. Květinové vzory navíc mohou mít spoustu podob. Něžné, malé kvítky se hodí pro romantické dívky. Větší, extravagantní květy naopak vždy upoutají pozornost. Ke květinovým motivům se nejvíce hodí trendové pastelové barvy. Rozumí si rovněž s džínovou bundou, která celému modelu dodá patřičný šmrnc, stejně jako nesmrtelné baleríny, které každé ženě rázem uberou několik let. Dále stačí už jen nenápadné doplňky, například souprava Swarovski šperků.

Proužky a bílá barva

K teplejšímu počasí je jako stvořené jakýkoli oděv, na kterém jsou nadčasové proužky. Stačí obyčejné pruhované triko, které dokonale ozvláštní masivní doplňky, například výrazný náhrdelník. O perfektní završení se postarají také lodičky na klínku, které bezesporu užijete i v létě.

Kostičky a červená barva

Jaro je časem krátkých sukní, které mohou mít spoustu podob. Vaší pozornosti by neměla uniknout například kostkovaná košile či sukně, která se díky široké barevné škále, kterou kostky obsahují, velmi dobře kombinuje. Základní doplňkovou barvu představuje červená, ale velmi dobrou službu vám prokáže i elegantní vínová barva, která sluší zejména tmavým typům. Naproti tomu bílá barva celý outfit „odlehčí“. S černou barvou už v tomto případě zacházejte opatrně. Na poněkud proměnlivé jarní počasí se připravte jarní bundou, ideálně z odolné koženky.

Jaký vzor či barevná kombinace je pro vás symbolem jara a vždy vás nabije pozitivní energií?

 

Letní dámská sukně Sexy trendy dámská košile Květované dámské šaty Pruhované tričko dámskéTým I-Moda, 19.04.2017

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT


KOMENTÁŘETo Top