Pomineme skutečnost, že jste jistě vnitřně naštvaná, protože se další z vašich kamarádek vdává a vy stále nic. Bohužel, mužům vše dlouho trvá. Pokud jste ještě nenarazila na toho pana Božského, jako Carrie v Sexu ve městě, nezoufejte. Stejně jako ona, i vy můžete na takovou kořist narazit právě na svatbě své kamarádky. Chce to ale pořádný ohoz… co vy na to?

Svatba

Proč ne v bílém?

Bílá obecně vzato patří mezi nejoblíbenější barvy. Na svatbu je ale pro družičky přísně zakázaná. Ano, my víme, že to není moc fér, protože vám právě bílá sluší nejvíce. Ale i vy se jednou své bílé dočkáte. Pro dnešek ale vsaďte na jinou barvu, která vám sama bude lichotit. Využijte módních trendů a sáhněte po šatech v pudrových odstínech, jako např. starorůžová, světle modrá, zelená, nebo žlutá. Všechny barvy jsou veselé, něžné a při originálním střihu šatů v nich budete zatraceně sexy. A taková kombinace je vždycky fajn, ne?

Nemusíte mít šaty

Nežijeme ve Středověku. V dnešní době už nejsou tak přísná pravidla etikety. To, že patříte mezi družičky, neznamená, že musíte mít takové šaty. Přiznejme si to, družičky jsou tam nejen od toho, aby pomáhaly nevěstě, ale aby také nevěsta vedle nich vypadala jako kráska, proto jsou často družičkám přidělovány šaty, které jsou spíše ke smíchu. Nenechte si to ale líbit. Chcete také docílit, abyste se jednou dočkala svatby. Buďte odvážná a sáhněte po overalu. POZOR – jedinou podmínkou je, aby byl v pozitivních barvách. Overal na svatbu zní jako klišé, z praktického pohledu ale neexistuje nic lepšího. Nemusíte si hlídat, aby se vám nezvedla sukně, jestli vše drží tam, kde má. A přesto budete elegantní, stylová a sexy. Prostě moderní družička, jak má být.

Květované dámské šaty Letní šaty Dámské šaty v korálové barvě Stylově elegantní overalTým I-Moda, 13.07.2017

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT


KOMENTÁŘETo Top