Myslíte si, že vám sukně nesluší? Nenechte se mýlit, sukně sluší každé ženě! Je jen třeba najít si ten vhodný střih, který zdůrazní vaše přednosti a potlačí případné nedostatky. Jak tedy vyzrát na široké boky či krátké nohy? Poradíme vám!

Jak si vybrat dokonalou sukni podle postavy

Nevýrazný pas

Co si budeme nalhávat, postava typu jablko není zrovna výhra, ale se správně zvolenými střihy lze proporce alespoň opticky značně vylepšit. Základem je sukně s vysokým pasem, která může být ozdobena výraznějším páskem nebo sponou.

Široké boky a velký zadeček

Pro postavy ve tvaru hrušky jsou vhodné sukně rozšířeného střihu, která větší pozadí i širší boky snadno schová. I v tomto případě se však nebojte zvýraznit pas. Právě postava se znatelným pasem bude rázem vypadat štíhlejší. Lichotivé jsou taky důmyslné barevné kombinace, zejména sukně s tmavými pruhy po stranách, které vám rázem uberou několik kilo!

Široká ramena

Trápí vás široká ramena nebo jiná disproporce v horní části těla? Potom vsaďte na výraznější sukně, které odpoutá pozornost. Podobně zafunguje extravagantnější sukně i v případě většího poprsí. Nebojte se dát šanci například netradiční riflové minisukni se spoustou knoflíků, klidně i v nějaké netypické barvě džínoviny.

Krátké nohy

Krátké nohy a krátké sukně jdou skvěle k sobě! Minisukně by neměly chybět ve vašem šatníku, naopak se vyvarujte sukní v délce do půli lýtek. Nepostradatelné jsou však v první řadě lodičky na vysokém podpatku.

Široká stehna

Právě v případě, že vás trápí široká stehna, byste měla na kalhoty téměř zapomenout. Obtažené nohavice totiž tuto část těla ještě více zdůrazní. Naopak sukně v délce po kolena v mírně rozšířeném střihu nebo s romantickými volány tento nedostatky nenápadně skryjí.

Naše rada

Ať už nosíte jakýkoli typ sukně, vždy si halenku či top raději zastrčte pod sukni, aby byl patrné vaše křivky. V opačném případě vám bude zejména volnější, delší sukně přidávat na objemu.

Nosíte ráda sukně, nebo jste ještě nenašla ten ideální střih, ve kterém byste se cítila přitažlivě?

 

Černá sexy dámská sukně  Dámská sukně s vysokým pasem  Stylová džínová sukně  Dlouhá elegantní sukněTým I-Moda, 20.03.2017

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT


KOMENTÁŘETo Top