Počasí nás teď opravdu nešetří, proto je důležité nepodcenit správný výběr oblečení. Jak tedy vyzrajete na vlezlou zimu, aniž by tím utrpěl váš styl? Máme pro vás hned několik tipů!

Nezbytné vrstvy

Základní heslo pro podzimní a zimní outfity zní: Vrstvěte! Více tenkých vrstev vás před zimou ochrání mnohem lépe, než jedna tlustá bunda, ve které se nebudete moci ani pořádně hýbat. Ideálním řešením jsou dámské propínací svetry, kterých není nikdy dost! Přiléhavé, tenké oblečení dá i v zimě vyniknout vašim křivkám a v nadměrně vytopeném interiéru si jednoduše odložíte.

Elegantní roláky

Dosud jste nepodlehla kouzlu jedinečných roláků? Potom z vás první kousek, který zařadíte do své podzimní výbavy, udělá milovnici roláků. Rolák je totiž nesmírně elegantní, ale zároveň zdůrazní vaše ženské křivky. Jeho výhodou je, že se hodí do formálních i ležérnějších outfitů.

Dlouhé pulovry a svetry

Nebezpečnému prochladnutí ledvin účinně předejdete, pokud si pořídíte teplý svetr prodloužené délky. Díky tomu jej bez obav můžete nosit i k oblíbeným legínám. Rázem tak budete mít vymyšlen dokonalý outfit, bez dlouhého postávání před skříní.

 

Elegantní dámský rolák  Propínací svetry  Dlouhý elegantní svetřík

 

Další tipy pro zahřátí
  • Zázvor: Pokud jste ještě nevyzkoušela zázvor, pak je ten nejvyšší čas! Příprava zázvorového čaje je mimořádně jednoduchá. Stačí jen kousek zázvorového kořenu nakrájet na malé kousky, zalít horkou vodou a nechat několik minut vyluhovat. Přidejte pořádnou porci medu a citronové šťávy.
  • Skořice: Jedinečné prohřívací účinky má skořice. Proto s ní při pečení nešetřete a přidat ji můžete i do ranní kávy, která tak získá velmi zajímavou chuť.
  • Chilli: Že ostrá jídla dokážou pořádně zahřát, je známý fakt. Proto se na podzim a v zimě nebojte více kořeněných jídel.

 Skořice Zázvor Chilli

 

A co vždy spolehlivě zahřeje vás? 

 

 Tým I-Moda, 21.10.2016

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT


KOMENTÁŘETo Top