Radostná zpráva pro rodiče, smutná zpráva pro studenty, léto se chýlí ke konci a to znamená jediné – začátek nového školního roku. Dva měsíce plné odpočinku a bezstarostných dnů plných zábavy a smíchu jsou pomalu za vámi. Zábavu ale můžete přenést do vašeho outfitu, a to hned na první školní den!

Úkol č. 1 – BUĎTE STYLOVÁ

V tomto roce slavily úspěch především topy v crop střihu. Úspěch tohoto kousku je oprávněný. Díky střihu bude váš outfit veselejší a dá vyniknout vašemu krásnému letnímu opálení, které vám budou spolužáci zaručeně závidět.

Úkol č. 2 – NEBOJTE SE BAREV

Konec léta neznamená konec pestrým neonovým barvám. Když už musíte chodit zase do školy, prodlužte si léto aspoň v módě. V neonových barvách budete působit uvolněným a odpočatým dojmem a především vás nikdo nepřehlédne. Užijte si veselé barvy, než přijde opravdový podzim.

Úkol č. 3 –ZÁCHRANA JMÉNEM OVERAL

Počasí je nevyzpytatelné a předpověď počasí typu: bude polojasno, postupně zataženo, oblačno, přeháňky a bouřky jsou nic neříkající. Abyste si první školní den mohla přispat a nemusela vstávat dříve, abyste sestavila dokonalý outfit do deštivého počasí, vsaďte na jistotu – na overal. Přesto, že je overal na vrcholu módních trendů již několik let, stále je neokoukaný a tak budete originální. Nemusíte se tudíž bát, že byste hned první den narazila na kamarádku ve stejném outfitu, jako máte vy.

Tip: Dejte vyniknout vašemu outfitu a sepněte si vlasy do culíku, třeba pomocí trendy spony.

Přejeme vám, abyste první školní den hravě zvládla a neopouštěl vás styl ani úsměv.

 

Krásný dámský crop top  Luxusní dámský overal  Dámské tričko s nápisemTým I-Moda, 15.08.2016

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT


KOMENTÁŘETo Top