Máte už delší dobu pocit, že vaše garderoba by potřebovala pořádně vylepšit? Říkáte si, že by to chtělo nový závan v šatníku? Změna je život, takže směle do toho! Změna ve stylu oblékání vás může „nakopnout“ i v jiných oblastech a dodat vám odvahu na další změny, například v profesní oblasti. Jak tedy obměnit šatník? Nabízejí se vám hned dvě možnosti, pojďme se tedy na ně podívat konkrétně…

 

Nový rok, nový šatník

 
Rázná změna

Chcete začít nový život hned, bez zbytečného otálení? Pak je i rázná změna šatníku důležitým krokem, který vás může posunout vpřed. Nemusíte hned vyhodit všechno staré oblečení, ale rozhodně se zbavte všeho, co jste už půl roku neměla na sobě.

A co dál? Přece nákup nových, padnoucích kousků, v nichž se konečně budete cítit přitažlivě a žensky. Právě k tomu jsou výprodeje jako stvořené! I nákup většího počtu kousků vás nijak nezruinuje, stačí jen nepropásnout tuto skvělou příležitost! Takže směle do toho, mnoho inspirace k výběru nových, originálních outfitů, které zdůrazní vaše křivky, najdete například v naší Módní poradně.

Postupná obměna

Pokud se však nemůžete odhodlat k radikální změně, nic se neděje. Zkuste na to jít postupně. Začněte například tím, že si do svého šatníku pořídíte několik krásných sukní a šatů. Uvidíte, že lidé ve vašem okolí i takovou menší změnu jistě zaregistrují a dočkáte se nejedné pochvaly.

Také zkuste do svého šatníku začlenit některou z barev, kterým jste se dosud vyhýbala obloukem.

Pamatujte na to, že dobrý šatník nemusí být nacpán k prasknutí, abyste konečně měla co na sebe. Stačí jen nakupovat s rozmyslem a vždy se před samotným nákupem zamyslet, jestli se daný kousek bude dobře kombinovat s tím, co již v šatníku máte, nebo se jedná jen o módní výstřelek, který si při troše štěstí obléknete jednou, maximálně dvakrát. Stejně tak si vybírejte kvalitní kousky, které jsou propracované do posledního detailu a mnohem lépe vám padnou. Takový nadčasový kousek, například padnoucí společenský top, vám bude dělat radost po mnoho let a udělá vám mnohem větší službu než spousta triček a tílek, které po prvním vyprání ztratí tvar…

Už jste si letos udělala radost a pořídila si nějaký pěkný kousek?

Trendy kolekce pro váš šatníkTým I-Moda, 26.01.2017

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT


KOMENTÁŘETo Top