Jaké jsou aktuální módní trendy v riflovině? Co se nosí a co už je dávno out? Z rifloviny se šijí nejen džíny, ale i bundy, košile nebo sukně. Dámské džíny neboli rifle ale představují klasiku, která by neměla chybět v šatníku žádné ženy. Nosí se dámské rifle v tmavém i světlém provedení, bokového střihu i se zvýšeným pasem.

S dámskými riflemi můžete snadno vytvořit ležérní, společenský i sportovní outfit. Rifle jsou neustále v kurzu. Ani tak nezáleží na tom, jaký střih je momentálně in. Většinou je lepší zaměřit se na to, co sluší vaší postavě, jaký střih vám pomůže zamaskovat problémové partie a zvýraznit přednosti.

Typy dámských riflí

Rozlišují se dámské rifle bokového střihu a dámské rifle se zvýšeným pasem. Bokovky jsou oblíbené především u mladších generací žen. Je pro ně typický nízký sed. Rifle se zvýšeným pasem najdete dnes v obchodech spíše sporadicky, i přestože jsou ale zajímavé a především pohodlné. Rifle byste měli vybírat i podle tvaru nohavic. Mohou mít nohavice zúžené, rovné nebo rozšířené. K jakému dalšímu oblečení se jednotlivé typy dámských riflí hodí?

Zúžené dámské rifle jsou dnes nejčastějším typem, který můžete v obchodech zakoupit. Jsou módní po celý rok. Hodí se ke sportovním teniskám i botám na podpatku. Stejně tak jsou skvělou volbou během zimy. Dnes je moderní nosit vysoké kozačky přes kalhoty. Rifle s úzkými nohavicemi nemusíte nijak shrnovat a upravovat. Skvěle padnou do všech vyšších bot. Dámské rifle rovného a rozšířeného střihu volí ženy se širšími boky nebo stehny. Tyto rifle můžete volit ke sportovní a společenské obuvi. Můžete je doplnit bundou nebo kabátem.

Jaká barva dámských riflí?

Dámské rifle se šijí v celé škále barevných odstínů. Džínovina už dnes není pouze modrá, nýbrž můžete vybírat z riflí v černém, šedém či bílém provedení. U klasické modré se rozlišuje mnoho odstínů. Většinu riflí zdobí atraktivní šisování, výšivky nebo flitry na kapsách.

             Džíny do zvonu  Stylové džínové aladinkyTým I-Moda, 29.12.2012

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT


KOMENTÁŘETo Top