Vzpomínáte si na doby, kdy byly tepláky pouze typickým oblečením, které se nosí na doma, na ven, na zahradní práce apod.? Tyto doby už jsou dávno pryč. Z tepláků se stal módní kousek, který vás stylově doprovodí do města, i na rande.

Pohodlí a styl – kombinace k nezaplacení

Tepláky mají tři zapeklité úkoly:

1) musí být pohodlné

2) musí vypadat stylově

3) muži se v nich musí cítit jako muži.

S prvním úkolem si pánské tepláky hravě poradí. Většina tepláků u nás na i-Moda jsou totiž šité ze 100% bavlny, která je pohodlná sama o sobě.

Druhý úkol už je o něco těžší. Najít totiž tepláky, které vypadají stylově, a zároveň originálně, je mnohdy problém. Abyste si tepláky mohli vzít do kina, do baru, nebo i na rande, vsaďte na tepláky, které mají originální prvky, jako např. latex, který z obyčejných tepláků udělá naprosto luxusní záležitost.

Třetí úkol je ze všeho nejtěžší. Tepláky mohou vypadat sebevíc skvěle, přesto u některých jejich střih připomíná spíše dámské legíny, než pánské tepláky. Při výběru tepláků na i-Moda se ale nemusíte bát. Tepláky jsou šité tak, aby v pase sedli jako ušité na míru, sed je nižší a nohavice širší. V těchto teplácích se jednoduše budete cítit skvěle.

 

Pánské volnočasové kalhoty Stylové pánské tepláky Pánské capri teplákyTým I-Moda, 20.10.2016

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT


KOMENTÁŘETo Top