Na jaře se příroda probouzí ze zimního spánku a kolem nás se začínají objevovat květiny všeho druhu. Od sedmikrásek, po tulipány, přírodě se zkrátka vrací barvy po kterých se nám přes dlouhou zimu neskutečně stýskalo. Proto není divu, že se tyto prvky objevily také v módě. O čem je řeč?

Květinové kousky

Topy, na kterých se objevují růže, nejsou žádnou horkou novinkou. Růže jsou znakem elegance a vášně, proto jsou tyto topy stále tak oblíbené. Květiny se dokonce objevují na jarních svetrech, které dají nositeli okamžitý pocit, že je v souladu s jarní přírodou. Chce to ale dávat pozor - nechcete přeci působit jako encyklopedie květin, že? Abyste se takovému dojmu vyhnula, zvolte vždy jen jeden druh oblečení, na kterém se objevují květiny. Jako např. halenku, nebo květinové sako. Vždy si vyberte jedno, nebo druhé, rozhodně ne obojí.

Tip: Něžné květinové halenky si skvěle rozumí s tmavě modrými džínami, které krásně vytvarují vaší postavu. Jaro je taaaaak romantické období.

Lodičky samé kytičky

Už jste narazila na lodičky, které byly “posypané” květinami? Pokud se vám líbily, nemusíte mít strach, nejde o žádný módní přešlap. I zde ale platí pravidlo: jednou a dost. Vzhledem k tomu, jak jsou tyto lodičky výrazné, váš outfit by měl být v neutrálních tónech.

Doplňky a květiny

Náhrdelník a náušnice ve tvaru květin? My ženy jsme od jakživa romantické a něžné bytosti. Není třeba hrát si na hrdinky.

Tip: Zkombinujte výrazný náhrdelník a krásnou bílou halenkou s volánky. Budete k nakousnutí.

 

Krásná dámská halenka s květinovým vzorem Dámské šaty s květinovým vzorem Souprava fimo - květiny Prsten květinaTým I-Moda, 21.04.2017

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT


KOMENTÁŘETo Top