Nastává den „D“. Den možného nového začátku ve vaší kariéře. Jistě jste nervózní a nejraději byste se na vše vykašlala a schovala se před celým světem pod peřinu. Zachovejte se jako superhrdina a postavte se pracovnímu pohovoru čelem. S dokonalým outfitem to hravě zvládnete.

Pravidlo č. 1 – TAJNÝ PRŮZKUM

Ve firmě, kam jdete na pracovní pohovor, si udělejte průzkum. Pár dnů před vaším pohovorem se jednoduše poohlédněte po tom, co nosí vaši budoucí kolegové. Každý se chce totiž zalíbit svému šéfovi, proto se dá předpokládat, že nosí to, co považuje váš budoucí šéf na stylové a trendy.

Pravidlo č. 2 – BUĎTE SVÁ

Zapomeňte na zažitá pravidla typu – sako, sukně, podpatky. Nic není tak jednoduché, jak se zdá. Nejdůležitějšího ze všeho je, abyste se cítila sama sebou. K čemu vám bude dokonale nacvičený projev, když se nebudete cítit ve své kůži a budete mít pocit, že hrajete ve filmu. Buďte svá a oblečte se podle toho! Cítíte se nejlépe v kalhotech? Co vám brání? Nezapomeňte ale dodržovat pravidlo č. 3.

Pravidlo č. 3 – ELEGANTNÍ

Můžete si vzít kalhoty, nezapomeňte ale na podpatky a elegantní doplněk. Podpatky a společenské boty bývají mnohdy klíčové. Dokonale tak totiž podtrhnou vaší postavu a působíte sebejistějším dojmem. Tip: Využijte podzimního počasí a sáhněte po trendy vestě, nebo luxusním sáčku. Dávejte si pozor na velké výstřihy, nebo naopak krátké střihy sukní. Nechcete přeci odstartovat novou kariéru tak, že budete známá, jako „ta s velkým výstřihem“, že? Nezapomeňte, že jste sice stylová, ale stále jste profesionál. Držíme palce!

 

Červené dámské kalhoty s páskem Elegantní kalhoty s vysokým pasem a rozšířenými nohavicemi  Sexy černý kabátek  Béžová blůzkaTým I-Moda, 11.10.2016

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT


KOMENTÁŘETo Top