Nemusíte mít super velký výstřih, ve kterém je vám vidět téměř až do žaludku, abyste byla sexy. Využijte současných módních trendů a místo takových výstřihů přejděte k výstřihu typu ála Carmen, ve kterém stoprocentně zabodujete.

Co je to Carmen výstřih?

Jméno Carmen pochází ze španělštiny, což vám jistě mnoho napoví. Carmen výstřihu se říká topu, který odhaluje ramena a dekolt. Dříve topy tohoto střihu nosívaly tanečnice, které pomocí tohoto střihu sváděly muže. V současnosti jde o horký trend, který se stal okamžitě „musthave“ kouskem v šatníku každé moderní ženy.

Sexy jako nikdy předtím

Topy v tomto stylu bývají s především s dlouhým rukávem, díky kterému váš dekolt s rameny vynikne ještě více. V současné době je velmi moderní kratší délka topů, která dokonale pasuje k džínům s vysokým pasem, samozřejmě jsou tyto topy dělané na tělo, které si carmen střih žádá. Mezi top barvy patří: něžná bílá, nadčasová černá, či svěží šedá. Při volbě doplňků vsaďte na výrazné náušnice, dekolt nechte bez spíše bez doplňků, aby se zbytečně nepřebíjely s tímto originálním střihem topu. Celkový outfit můžete doplnit o výrazný pásek, který bude takovou třešničkou na dortu, jelikož skvěle podtrhne vaše sexy křivky. Nejen, že se budete cítit stylově, ale také sexy jako nikdy předtím.

Svetr Carmen   Svetr s Carmen výstřihem Dámské tuniky - carmen výstřihTým I-Moda, 02.12.2016

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT


KOMENTÁŘETo Top