Málo je někdy více. V jednoduchosti je krása. Takto bychom mohli pokračovat dále. Co se snažíme říct je to, že obyčejný kousek dokáže mnohem více, než si myslíme. Stačí jen vědět, jak na to.

 

  • Neutrální půda - K novým stylovým kalhotům, které chcete doplnit výrazným krásným náhrdelníkem nebo náušnicemi, do kterých jste se zamilovala, budete potřebovat neutrální půdu, díky které oba kousky vyniknou nejvíce. Basic tričko v základních barevných tonech je dobrou volbou.

 

  • Kamarád k džísce - Trendy se vrací stále dokola, jinak tomu není ani u džísek. Aby skvěle vynikla, je nutné sáhnout třeba po bílém tričku na tělo, ve kterém vynikne vaše ženské křivky a nic nebude bránit kráse stylové džísky.

 

  • Vesta - Vesty se nejlépe nosí právě na jaře. O tom jsme vás už psali v předchozím článku. I zde využijete basic tričko.

 

  • Z trička crop top - Až vás vaše basic tričko přestane bavit, jednoduše z něj udělejte stylový crop top tak, že využijete svůj krejčařský talent a trochu DIY nápaditost.

 

  • K sukni do “A” - Mezi přední módní trendy se vrací střih sukní do písmene A. Tyto sukně mají vyšší pas a tak si žádají o top, který jim nebude překážet a nechá veškerou krásu na ně. I v tomto případě pomůže basic tričko.

 

Vidíte? Mít obyčejná trička v šatní skříni se zkrátka vyplatí ve všech směrech!

 

Dámské basic tričko Dámský top Top dámský Sexy dámský crop topTým I-Moda, 27.06.2018

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT


KOMENTÁŘETo Top