Hlavní výhodou registrace v e-shopu www.i-moda.cz je náš BONUSOVÝ PROGRAM

Bonusový program představuje náš způsob poděkování za vaše nákupy v e-shopu www.i-moda.cz .

 

Jak můžu získat bonusové body ?

Bonusové body získáváte za každý uskutečněný nákup. Jakmile nashromáždíte dostatek bonus bodů, tak je můžete uplatnit v rámci vašeho dalšího nákupu na I-moda.cz. Jinými slovy stručně: čím více v I-moda.cz nakupujete, tím vetší slevy můžete získat.

Bonusové body se Vám (zákazníkovi který je registrovaný a přihlášený) přičtou až po vystavení faktury a nikoliv hned po nákupu. Naopak po stornování nebo dobropisování faktury (když se zboží vrátí nepřevzaté nebo jako vrácené) se body odečítají stejným vzorcem, jako se přičetly.

Body se přičítají podle vzorce  100,- Kč =5 bodů. V kartě každého zboží je výše bodů vždy uvedena.

 

Můžu získat bonusové body i jinak ?

Ano můžete. Za Vaši registraci Vás odměníme 100 body. A to není vše ! Pokud nám napíšete na Heuréka.cz přínosné hodnocení dostanete od nás 50 bodů. Pokud budete komentovat na Heuréce a budete chtít připsat věrnostní body, tak nás na to prosíme upozorněte ! Jinak se můžeme o Vašem komentáři dozvědět pouze nahodile. A stále platí 1 bod = 1 Kč

 

Jak můžu bonusové body uplatnit ?

Vaše nasbírané body vám přináší slevy, za každých dovršených 100 bodů dostanete v nejbližším nákupu 100,- Kč slevu. Stav vašich bodů můžete vidět po přihlášení ke svému zákaznickému účtu, nebo vám jej kdykoli sdělí naše asistentka na e-mailu info@damson.cz . Pokud si chcete nechat body pro vyšší slevu u dalšího nákupu můžete body z košíku odstranit (stejným způsobem jako zboží) a body Vám zůstanou na Vašem účtě.

 

Přehled bodů…

Přehled počtu získaných bonusových bodů je vždy dostupný ze stránky „Přihlášení“ a kliknutí na „profil“ v pravém horním rohu našich stránek. Po přihlášení do vašeho účtu se dozvíte bilanci vašich bonus bodů na základě posledního uskutečněného nákupu. Prosím, berte na vědomí, že počet vašich bonusových bodů bude přičten až po vyexpedování produktu. Po každém uplatnění vašich bodů bude jejich počet okamžitě odečten z vašeho bonus účtu.

 

Co když si zakoupím produkt bez využití bonusových bodů a rozhodnu se ho vrátit? Co se stane se získanými body?

Když vracíte zakoupený produkt, tak zároveň navracíte získané bonusové body. Vaše bodová bilance bude přepočítána zpět na původní stav před tímto nákupem.

 

Jsou jenom vaše…

Omlouváme se, ale bonusové body nejsou přenosné. Pouze vy sami je můžete utratit. Samozřejmě je můžete použít k nákupu hodnotného dárku pro někoho jiného.

 

Nic netrvá věčně…

 

Ačkoli je trvanlivost bonusových bodů velmi štědrá, jejich platnost končí vždy na konci roku, potom co jste je obdrželi. (například, jakékoli body získané během roku 2013 platí do 31. Prosince 2013). Proto je používejte s předstihem a často!

 

Další informace…

Bonusové body nejsou měna a nemají žádnou skutečnou peněžní hodnotu. Damson s.r.o. si vyhrazuje právo kdykoliv změnit strukturu programu, případně ho zrušit. V případě zneužití programu či podvodu budou sankce zahrnovat pozastavení zákaznického práva na účast v tomto programu.Tým I-Moda, 17.08.2013

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT


KOMENTÁŘETo Top