Milujeme Vánoce! Soutěžte s námi na Facebooku ZDE a můžete získat módní kousek z našeho e-shopu, který byste si sami nejvíce přáli. 

Co pro to musíte udělat? Je to naprosto jednoduché. Vyhrát může naprosto každý.

Staňte se fanouškem naší stránky na Facebooku. Dejte like příspěvku, který se týká soutěže a odpovězte nám na soutěžní otázku.

Soutěžní otázka zní: Jaký nejoriginálnější dárek jste dostali, nebo darovali? K odpovědi, kterou pište pod příspěvek na Facebooku, vložte odkaz na produkt z našeho e-shopu, který byste si přáli vyhrát pro sebe nebo své nejbližší.

5 nejoriginálnějších odměníme vámi vybraným produktem!

Jednoduché úkoly ke skvělé výhře, že? Soutěž probíhá od 30. listopadu a končí 15. prosince, poté náš tým vybere nejoriginálnější odpovědi a už druhý den 16. prosince vyhlásíme pět vítězů.

 

Vánoční soutěž

 

Více informací k soutěži

 

  • Výhru nelze směnit za peníze.
  • Pokud byste si zvolili produkt, který by se do vyhlášení soutěže vyprodal, je možnost si vybrat jiný produkt za stejnou částku.
  • Lze soutěžit jen pod jedním profilem na Facebooku.
  • Výherci samozřejmě hradíme dopravu.
  • Na vyhraný produkt se vztahuje záruka a možnost případné výměny za jinou velikost.
  • Po vylosování výherce oznámíme na Facebooku. Poté vás požádáme abyste nám napsali na kontaktní e-mail.

 

„Soutěž není žádným způsobem provozována, sponzorována nebo spojena s Facebookem a Facebook za ni neručí. Informace poskytnuté v rámci soutěže poskytuje účastník pořadateli, nikoli Facebooku.“Tým I-Moda, 30.11.2016

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT


KOMENTÁŘETo Top