U módy lze s jistotou říci, že se trendy opakují stále dokola. To samé platí také u tzv. „zvonáčů“. Tento trend se po několika letech vrací zpět na vrchol žebříčku trendů, což nám na i-moda dělá velkou radost. Ptáte se proč? Zvonové kalhoty jsou totiž absolutní jedničkou.

Nejlepší parťák pro vaše boky

Pokud patříte mezi ženy, kterým příroda nadělila krásné boky a zadeček, máme pro vás dobrou zprávu, zejména pro vás jsou zvonové kalhoty tou nejlepší volbou. Díky svým rozšířeným nohavicím budou vaše nohy nejen opticky delší, ale střih do zvonu vyrovná partie vašich nohou a dodá vám neodolatelné sexy křivky.

Stylové džíny do zvonu  Originální džíny Crazy Age

Rok 2016 fandí zvonovým kalhotám všeho druhu. A my je prostě milujeme. Oproti obyčejným tzv. „rourám“, které se nosily doposud, mají totiž největší výhodu v tom, že se během nošení dá mnoho problémových partií skrýt, ale zároveň  je také možné upozornit na vaše přednosti. 

Nelíbí se vám vaše kotníky, nebo máte široká lýtka? Nezoufejte. Protože i právě tyto problémové partie vám pomohou zvonové kalhoty maskovat. Pokud nejste spokojená se svými kotníky a zároveň chcete opticky prodloužit vaše nohy, volte z typů zvonových kalhot, které mají nohavice hodně rozšířené a jsou tak dlouhé, že budou překrývat i vaše boty.

Černé kalhoty do zvonu  Dámské zvonové džínyTým I-Moda, 18.03.2016

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT


KOMENTÁŘETo Top