Módní kousky z uplynulé sezóny a minulé kolekce jsou velice nadčasové a jen tak nevyjdou z módy. Proto by byla velká škoda, aby toto oblečení nenašlo svého majitele. Rozhodli jsem se jako každý rok spustit MEGA (a to doslova) VÝPRODEJ!

V tomto výprodeji najdete přes 1400 produktů, a to ve slevě až 80 %! No opravdu, přesvědčte se sami a najděte si svůj vysněný kousek za hubičku.

Výprodej

Svetříky na nepředvídatelné počasí

Ačkoliv už máme únor a mnoho z nás už vítá jaro, které číhá za dveřmi, počasí je stále nepředvídatelné. Proto se vyplatí pořídit si další stylový svetřík do zásoby, protože tento typ oblečení využijete celoročně.

Připravte se na léto

Rok od roku stále více lidí jezdí na dovolenou za teplem v zimních měsících. Pokud i vy jste tento případ, jistě vás potěší, že v našem mega výprodeji najdete i širokou škálu plavek. Připravte se na léto už teď!

Džíny, legíny, jegginy

Džínů není nikdy dost. Je to stejné jako s botami, můžete jich mít sbírku, která by zaplnila celou místnost, a stejně budete kupovat další. A vzhledem k tomu, že poselství nekonečného nakupování džínů chápeme, i tento druh oblečení jsme zapojili do mega výprodeje!

Tak na co ještě čekáte? Který kousek bude váš?


Galerie


Tým I-Moda, 13.02.2018

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT


KOMENTÁŘETo Top