Proč neustále nosit jen krátké sukně a kraťasy a nedat vyniknout i jiným částem vašeho těla než nohám? Pro změnu jednou zahalte nohy a odhalte jiné přednosti, tentokrát dekolt, nebo záda. Výsledek bude ještě působivější, zvlášť vyberete-li si vhodný kousek.

Dejte vyniknout vašim křivkám

Poněkud odvážnější trička, topy a tílka by však měly být ušity velmi kvalitních materiálů, aby nepůsobily příliš lacině. Další části vašeho outfitu by měly být spíše decentní, nevýrazné, aby vaše přednosti v pečlivě vybraném kousku pořádně vynikly. Hluboký výstřih v kombinaci s kratičkou sukní by mohl při některých příležitostech působit vulgárně.

Zaujměte dekoltem

Není výstřih jako výstřih, proto jej vždy přizpůsobte dané situaci. Ovšem nic nezkazíte elegantní halenkou, která decentně odhalí vaše přednosti. Jindy můžete zkusit například luxusní body s hlubokým výstřihem určené do společnosti, které doplňte elegantní pouzdrovou sukní. Véčkový výstřih navíc opticky prodlouží vaši postavu. Ne každému však véčkový výstřih sluší. Pro ženy s mohutnějším poprsím je vhodnější výstřih kulatý, případně lodičkový.

Otočte se zády

Velmi netradiční způsob, jak přitáhnout pozornost, je dát vyniknout vašim zádům. Na velkou část mužů působí odhalená záda vskutku podmanivě, přitom téměř žádná žena této své přednosti nevyužívá.

Můžete nám věřit, že díky smyslně odhaleným zádům budete královnou nejednoho večírku, například v elegantních úpletových šatech s krajkovou aplikací na zadním dílu. A záda si můžete odhalit i v běžném dni, nápaditý top s větším výstřihem v zadní části stačí doplnit jednoduchými džíny. A na divokou letní párty při příležitosti zakončení prázdnin jsou jako dělané světlé šaty s nápaditými průstřihy na zádech.

Ve kterém kousku ještě letos v létě odhalíte vaše záda nebo dekolt?

Sexy dámské body Krajkové minišaty Elegantní krajkový top s pěkně řešeným dekoltem Tunika s rafinovaně řešenými zádyTým I-Moda, 22.08.2016

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT


KOMENTÁŘETo Top