Znovu musíme zmínit pravidlo současných módních trendů – čím originálnější, tím lepší. A právě proto se obyčejná basic trička změnila v topy, kterým vládne logománie. Právě ta si totiž podmanila celý módní svět. Dostane i vás?

Logománie není jen o značkách

Ačkoliv jak název napovídá, logo-mánií se rozumí módní kousky, na kterých se objevují loga módních značek. Co by to ale bylo za módní trend, kdybychom z něj nevytěžili co nejvíc, že?

K logománii se řadí i kousky, na kterých je nějaké heslo nebo nápis, který vás zaujme. Mezi velmi oblíbené patří poslední měsíce kousky, na kterých je například potisk VOGUE.

Poselství světu

Logománie má své poselství. Kdo by nechtěl mít v šatní skříni stylový kousek, který skvěle vypadá a má smysl? Co třeba dlouhá mikina, která se dá nosit také jako mikinové šaty s nápisem „Imagine –allpeoplesharingalltheworld“? Kombinace logománie, sportovních prvků v elegantní módě s kapkou nedbalé elegance, která podtrhne váš styl, přesně takové kousky u nás najdete.

Doplňky, které budete potřebovat

Logománie je svěží a neokoukaný módní trend. Je to zase něco nového, ačkoliv jsme si říkali, že už nic nového přijít nemůže. A právě proto budete potřebovat módní doplněk, který bude třešničkou na dortu celého outfitu. Takovým doplňkem je třeba bekovka, nebo doplňky z plyše jako třeba šátek.

Dlouhá dámská mikina s nápisemDámské triko VogueMikina s nápisemDámská mikinaTým I-Moda, 12.11.2018

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT


KOMENTÁŘETo Top