Sportování a pohyb se stal nepostradatelnou součástí téměř každé ženy. Pokud patříte i vy mezi ženy, které na své postavě musí usilovně pracovat, aby docílily sexy křivek, je tento článek pro vás jako stvořený. Poradíme vám totiž, jak vypadat stylově i při sportování.

Není důležité vyhrát, ale hlavně být v pohodlí a dobře vypadat

Při sestavování stylového sportovního outfitu se držte pouze jednoho základního pravidla – pohodlí nadevše! Aby bylo pro vás sportování, a těžká dřina při tvarování svalů také odpočinkem, musíte se cítit pohodlně. Jak toho docílit?

Předem varujeme, pokud se chcete vyhnout módnímu faux pass, vynechejte z vašeho sportovního outfitu džíny, či jiný typ kalhot. Vězte, že i na takový outfit lze ve fitness centrech, nebo posilovnách narazit. Ideálním parťákem na sportování jsou dámské legíny, které jsou stále více trendy. Díky legínám můžete pohodlně sportovat, nikde vám nebude nic překážet a vzhledem k tomu, že jsou elastické, nehrozí, že by se legíny vytahaly.  

Tip: vybírejte z druhů legín, na kterých je nějaká veselá barva jako například růžová, nebo žlutá, cvičení pro vás hned bude zábavnější.

Jaký zvolit top? Střih vašeho topu přizpůsobte druhu sportu, na který se právě chystáte. Na běhání jsou ideální volnější topy, které jsou prodyšné. Naopak na bossu pilates či power jógu vybírejte spíše z topů na tělo, které drží svůj tvar, a vy se můžete v klidu soustředit na cvičení. Barvu topu slaďte s vašimi legínami. Nezapomeňte přes sebe přehodit trendy mikinu, která doplní váš sportovní outfit a po cvičení vám nebude hrozit nastydnutí. Vidíte? I při sportování můžete být stylová.

 Pohodlné fitness legíny Pohodlná dámská mikina  Fitness legínyTým I-Moda, 29.03.2016

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT


KOMENTÁŘETo Top