Myslíte si, že nabídka kožených náramků vás nemůže ničím překvapit? Potom vás vyvedeme z omylu! Už dávno se nejedná o výhradně černé nebo hnědé nevýrazné náramky, které vypadají jeden jako druhý. V nabídce našeho internetového obchodu najdete kožené náramky z odolné hovězí kůže nebo jemné syntetiky v mnoha barevných variantách. Nenechte si tedy ujít naši nově rozšířenou nabídku náramků z pravé i umělé kůže.

Kožený náramek v drsném i romantickém pojetí

Kožené bundy, kalhoty a další doplňky. To je známka drsnějšího stylu oblékání, který má mnoho příznivců. Kožené náramky se však nehodí jen k drsnějším modelům. V módě je všechno dovoleno, proto si můžete dovolit i nezvyklé kontrasty. Kombinací něžných květovaných letních šatů vznikne poměrně nenápadný, avšak zajímavý kontrast, který váš outfit pozvedne na vyšší úroveň. Jednoduchý, nenápadný outfit může dát vyniknout náramku se zvířecím vzorem, který je stále trendovou záležitostí a navíc působí velmi mladistvě.

Dámský náramek    Náramek s motýlkem

Kožené náramky pro muže i pro ženy

Kožený náramek je rovněž ideální dárek, protože se nemusíte nijak zvlášť zabývat vhodnou velikostí a stylem, neboť všechny kousky jsou poměrně univerzální. Muži jistě ocení drsnější modely s lebkou nebo kovovými trny. Ženám se jistě zalíbí náramky s romantickými motivy, například motýlkem, kytičkou a podobně.

Pánský náramek s hroty   Pánský náramek s lebkou

Náramky na všechny příležitosti

Nenabízíme vám však jen kožené náramky. Na slavnostní příležitosti k elegantním outfitům si u nás určitě vyberete náramek Swarovski. Na běžné nošení se dokonale hodí náramky z chirurgické oceli, které jsou vhodné i pro alergiky.Tým I-Moda, 22.02.2016

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT


KOMENTÁŘETo Top