Zima ještě nekončí, naopak to vypadá, že si ji letos užijeme dosyta (možná dokonce přesyta) a tak na koupi zimní obuvi stále není pozdě.

Zima nepatří mezi oblíbence z pohledu módních outfitů, protože jsou naše outfity ovlivněné chladným počasím. Musíme se schovávat pod teplé kožíšky, vysoké kozačky, které zahřejí naše nožky a naši krásnou hřívu schovat pod teplou čepici. Samozřejmě vše, co k zimě potřebujete, u nás najdete, mrkněte se. Ale teď vám prozradíme, jak vypadá stylová zimní obuv, ve které si zimu užijete, jak nejvíc to jde.

Nejen kozačky, ale také kotníkovky

Zima za každou cenu neznamená, že musíte nosit kozačky (milujeme vysoké kozačky nad kolena, co vy?). My naopak vsázíme na oblíbené kotníkové boty, které jsou svěžím doplňkem celého outfitu – navíc opticky prodlouží nohy a to ocení každá žena!

Bot v neutrálních tónech určitě máte nespočet, a tak se nebojte odvázat a být trochu extravagantní. Co třeba kotníkové boty se zlatými přezkami s dokonale propracovanými detaily? Kdo by odolal?

Zateplené sneakers

Zateplené skeakers musíte mít! Jedná se totiž o módní hit letošní zimní sezóny. Přečtěte si třeba článek 5 důvodů, proč si koupit sneakersky. Tento trend si zaslouží plnou pozornost.

Zimní kotníková obuvDámské zimní válenkyZimní botyZimní zateplené botyTým I-Moda, 28.01.2019

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT


KOMENTÁŘETo Top