Jste žena „krev a mléko“ a ráda svou postavu „tvarujete“ do smyslných křivek? Nebo potřebujete díky šatům skrýt své „nedostatky“? Přesně pro tyto potřeby jsou tu šaty, které si oblíbily, světoznáme celebrity z showbyznysu, jako jsou například Kim Kardashian, Nicki Minaj, Jennifer Lopez a další.

Módní stahovací šaty s černým leskem    Módní stahovací šaty ze zadní strany

Tyto šaty, známé také pod názvem bandage šaty, mají kouzelný efekt díky svému ojedinělému střihu, jelikož tvarují přesně podle vašich představ a potřeb. Pokud jste pyšná na své smyslné křivky a chcete, aby díky šatům vynikly ještě víc než obvykle, tak není nic jednoduššího, než si vybrat jedny z těchto atraktivních krásek. Díky stahovacím schopnostem, dokážou šaty vytvarovat vaše boky a nechají vyniknout bujné poprsí. A samozřejmě zakryjí zmiňované nedostatky. Takže se nemusíte obávat, že „špíček vyleze“ tam, kde by neměl.

Stylové bandage šaty  Fialové bandage šaty

Určitě si říkáte, že být celý večer oblečená v něčem, v čem se budete cítit nepříjemně a stísněně, nestojí díky křivkám a atraktivitě za to. Ale můžeme z vlastních zkušeností a v klidu duše říct, že tyto bandage šaty jsou velice pohodlné, vyrobené z velice příjemného materiálu a po celý večer, například při romantické večeři, budete v pohodlí a ještě navíc budete působit neodolatelně a sebevědomě.  Tým I-Moda, 24.06.2015

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT


KOMENTÁŘETo Top