Máte pocit, že prsteny jsou pouze ženským doplňkem? Pak jste zcela na omylu. Naopak, pomineme-li snubní prsteny, muži si potrpí spíše na extravaganci. Co si pod tímto pojmem vybavit? Když hovoříme o tom, že je něco extravagantní, lze říci, že je to zkrátka jedinečné, neotřelé a především výrazné.

Drsná image pro každého

Zaujaly vás poněkud výraznější prsteny, které nabízíme? Motiv lebky, kostnatého pařátu či basové kytary? Jde o masivní prsteny, které jsou vyrobeny převážně z chirurgické oceli. Tyto extravagantní prsteny se hodí na večírky, na párty nebo na koncerty. Někteří muži a ženy je nosí pravidelně každý den. Hodně záleží na tom, co si na sebe obléknete. V kombinaci s oblekem či dámským sáčkem bude prsten s lebkou působit velmi úsměvně, nicméně ke kožené bundě a otrhaným džínsům padne dokonale. A co se mužů týče, tak v sobě ukrývá „drsňáka“ každý. Je jen na vás, kdy tuto osobnost v sobě budete chtít „oživit".

Masivní prsten - oko  Prsten ve tvaru basové kytary

Prsteny, které nikdo nepřehlédne

Tyto prsteny budí zájem okolí a jde o dokonalý módní doplněk, který dokáže podtrhnout a oživit každý outfit. Masivní a extravagantní prsteny z chirurgické oceli jsou skutečně velmi okázalé a originální. Nemusíte si vyholit hlavu nebo rozstříhat džíny, když budete chtít někoho zaujmout. Stačí jen zvolit doplňky, které vše řeknou za vás. Nabídka extravagantních prstenů je velmi pestrá a zajímavá. Všechny prsteny jsou originální a především odolné. Můžete je nosit každý den, nebo jen příležitostně.

Velký dámský prsten   Masivní prsten - knír

 Tým I-Moda, 22.01.2016

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT


KOMENTÁŘETo Top