Je to tak, extrémní vedra se s námi pomalu loučí a léto nám nahradí příjemnější podzim (tedy jak pro koho). Letní outfity se budou měnit za podzimní a celkově teplejší volby oblečení. Proto je ta nejvhodnější doba nakoupit „výbavu“ pro svůj šatník.

Perfektní volbou jsou trendy podzimní bundy. Letos opět „frčí“ tzv. koženkové křiváky (bundy se stylově řešeným šikmým zipem), které možná působí drsnějším vzhledem, ale přesto se jedná o elegantní oděv. Už dávno neplatí pravidlo, že tyto bundičky nosí rockerky tělem i duší. Díky ojedinělému střihu, jsou tyto bundy jednoduše sladitelné například s riflemi, kalhotami a dokonce sukněmi. Nebojte se experimentovat!

Koženková bunda béžová  Černá koženková bunda

Pokud přece jen hledáte něco „něžnějšího“, tak doporučujeme sáhnout po jedné z podzimních bund, které jsou doplněné kožešinovou kapucí či zatepleným límečkem. Ženy potěší i výběr barev a materiálu. 

Jsme přesvědčeni, že taková podzimní dámská bunda vám nesmí v šatníku chybět! Ale pokud bystě mely zájem o něco ověřeného, ještě tu máme kabátky. Ale o těch zase příště :)

 

Stylová koženková bunda v motorkářském stylu  Koženkový křívák

 Tým I-Moda, 27.08.2015

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT


KOMENTÁŘETo Top