Pánské boxerky, jsou mezi českými muži tím nejoblíbenějším spodním prádlem již několik let. Klasickým slipům odzvonilo a ze zahraničí k nám dorazil tento oblíbený módní kousek v pravý čas. Jelikož boxerky zaručuji pro pány atraktivitu a naprostou pohodlnost. I když se to nemusí zdát, je to osvědčeným pravidlem.

 Pánské boxerky v šedo-modré barvěPánské boxerky černá+šedá kombinace

Bavlněné boxerky a boxerky z bavlny a elastanu klasického střihu, jsou oblíbené u mužů všech generací. Kombinují všechny výhody klasicky známých slipů a trenýrek. Elastické boxerky s přidaným elastanem, zaručuji pánům právě to příjemné pohodlí a pružnost. Námi nabízené boxerky potěší každého muže, jelikož je nabízíme v těch nejoblíbenějších barevných variantách s decentními vzory, popřípadě proužky a jednoduchými nápisy. Další obrovskou výhodou je dlouhotrvající pohodlnost a stálost barev i po několikátém praní. 

Věříme, že si z naší nabídky vybere nejeden muž či slečna, která chce potěšit svého přítele hezkým dárkem a praktickou pozorností. Za nízké ceny dostanete zaručenou kvalitu, kterou byste jen tak nenašli.

Pánské sexy boxerky Pánské boxerky

 Tým I-Moda, 20.05.2015

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT


KOMENTÁŘETo Top