Docházejí vám nápady na dárky, ale nemůžete se odhodlat obdarovat své blízké kvalitním módním oblečením? Poradíme vám, jak při výběru oblečení nešlápnout vedle a vybrat dárek, který opravdu potěší. Máme pro vás pár tipů, díky nimž bude nákup oblečení pod stromeček mnohem snazší!

Jak vybrat vhodný styl?

Samozřejmě platí, že styl takového dárku je třeba vybírat s ohledem na osobitý styl obdarovaného. To ovšem neznamená, že oblečení pro maminku nebo babičku musí být nutně usedlé, tmavé a nezajímavé. I starší ženy se mohou oblékat šmrncovně a jejich outfity mohou mít zajímavý nápad. A právě vhodně vybrané dárky mohou ženy, které si na oblékání příliš nepotrpí, popostrčit tím správným směrem. Když jí totiž její blízcí budou chválit novou, elegantní halenku, jistě začne uvažovat o tom, že by do svého šatníku měla zařadit více podobných kousků.

A podobně to může fungovat i s muži, kteří nedají dopustit na sportovní oblečení, ale které může mimořádně pohodlná pánská košile přesvědčit o tom, že pohodlí a styl se v žádném případě nevylučují!

Jak vybrat velikost?

Nemáte odhad na výběr velikostí? Nevadí! I v tomto případě můžete koupit padnoucí model, stačí jen trocha „detektivní“ práce. Zkuste vypozorovat, jaké velikosti si dotyčná osoba nejčastěji kupuje. Také věnujte více pozornosti tomu, jak jí jednotlivé druhy oblečení padnou.

Pokud si přece jen netroufnete koupit oblečení užšího, vypasovaného střihu, sáhněte po osvědčené klasice v podobě volných tunik, které dokonale padnou každé ženě! A podobně je tomu i v případě moderního ponča, které si každá milovnice módy zamiluje, jakmile si jej poprvé oblékne!

Jak vybrat barvu?

Můžete se vydat tou nejsnazší cestou a řídit se podle nejoblíbenějších barev vašich blízkých. Nikdy nic nezkazíte také neutrálními barvami, které se dobře kombinují. Jedná se zejména o béžovou, krémovou, šedou, bílou a černou. Ovšem i v rámci barev můžete příjemně překvapit, když zrzce vyberete výrazný fialový model, vaší babičce by mohl překvapivě dobře slušet výraznější vzorovaný kousek apod. Řiďte se zkrátka svou intuicí a nedejte na módní diktáty!

Možná darujete něco, co by si dotyčný nikdy nekoupil, ale o to přece jde! O to příjemněji jej navíc takový dárek může překvapit a udělat mu radost! Nebojte se módních experimentů a výstřelků, které mohou udělat nečekaně dobrou službu.

Dámské tuniky Krásná dámská halenka Dámské ponča

 Tým I-Moda, 06.12.2016

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT


KOMENTÁŘETo Top