Jistě znáte označení produktů II. jakost. Oblečení tohoto druhu máme také na i-moda. Poradíme vám, proč není na škodu nakoupit oblečení II. jakosti a jaké to má výhody. Abychom nezůstali pouze u tipů a rad, povíme si nejdříve trochu teorie o tom, co to vlastně znamená slovní spojení „zboží II. jakosti“.

Zboží II. jakosti lze charakterizovat jako zboží, které vykazuje drobné nedostatky. Těmito drobnými nedostatky se rozumí kazy, které lze nějakým způsobem opravit a zboží, které nemá tak velký kaz, aby bylo neprodejné. Dále se tím také rozumí zboží, které bylo reklamované, zboží bez visaček.

Nebojte se nakupovat zboží II. jakosti, nakupovat oblečení v této kategorii má i své výhody.

Oblečení je za zlomek ceny!

Kdo by nechtěl koupit oblečení až za 50% původní ceny, že?

O každé vadě víte!

U popisku oblečení II. jakosti máte zveřejněné informace o každé vadě, které je na oblečení, či z jakého důvodu se prodává právě jako oblečení II. jakosti. O všem tak víte předem a nemusíte se ničeho bát.

Dáte do oblečení kousek sebe!

V této kategorii naleznete také oblečení, které obsahuje pouze drobné vady, a tudíž si je opravit můžete sama svépomocí. Tím pro vás váš staronový kousek bude znamenat ještě více, protože do něj dáte samu sebe. Využijte drobných oprav oblečení k úpravám kousků podle sebe.

Dámské bikiny   Černé úpletové šaty   Bílý topTým I-Moda, 25.05.2016

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT


KOMENTÁŘETo Top