Také se vám stává, že dlouho hledáte doplněk či šperk, který by pro vás byl to pravé ořechové, a stále nemůžete na nic narazit? Pokud ano, máme pro vás dobrou zprávu! V našich doplňcích si každý přijde na své, máme to nejlepší na jednom místě.

Šperky z oceli

Největší výhodou šperků vyrobené z chirurgické oceli 316L je, že jsou vysoce odolné, tudíž se nemusíte bát, že by se váš nový milovaný šperk zničil např. ve vodě. Pokud patříte mezi osoby, které jsou alergické na kovy a doteď jste musela pečlivě dávat pozor na to, jaké doplňky si volíte, jistě vás potěší, že chirurgická ocel 316l, ze kterých jsou tvořeny některé naše nové šperky, jsou hypoalergenní. 

Náušnice z oceli  Náramky z chirurgické oceli  Přívěsek ve tvaru písmene A

Ideální dárek pro každou příležitost

Pokud plánujete pořídit nějaký šperk či doplněk k narozeninám vaší maminky nebo kamarádky, díky cenové dostupnosti našich šperků si nemusíte dělat starosti a můžete si pořídit šperk také pro sebe. Kousky jsou vhodné pro každou příležitost, nebo také jen tak pro radost. Nic nepotěší ženu natolik, jako šperky! A co potom šperky z i-mody, které jsou originální, neokoukané a z kvalitního materiálu. Konečně jste našla to pravé ořechové.

Hodinky jako přívěsek  Přívěsek z chirurgické oceli 316L  Stylový kožený náramek

 

Šperky ze zlata jsou věčné

Zlaté šperky jsou investicí na celý život. Kvalitní šperk z 14k zlata vydrží krásný desítky let a v kombinaci s třpytícími se diamanty pozvedne váš outfit o level výše. Ideálním doplňkem ke každodennímu nošení mohou být minimalistické šperky, které se dají mezi sebou snadno kombinovat. S trendem vrstvení se nejčastěji setkáváme u náhrdelníků, které vyniknout nejlépe na jednoduchých topech, nebojte se však mezi sebou vrstvit i jednoduché řetízkové náramky, jejichž kombinace bude vypadat vždy stylově. Prohlédněte si širokou nabídku šperků ateliéru KLENOTA, nabízející minimalistické, cenově dostupné šperky až po ty luxusní.

 Tým I-Moda, 14.03.2016

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT


KOMENTÁŘETo Top