S příchodem teplého počasí je ten pravý čas obměnit, či alespoň doplnit šatník o nové originální kousky, které respektují nejnovější módní trendy. Buďte trendy v pánském oblečení, které si zakládá nejen na kvalitě, ale i na originálním designu. Pojďte se tedy s námi podívat na to, jaké stylové pánské oblečení by vám v nadcházející sezóně nemělo za žádnou cenu chybět.

Jednoduchost i extravagance: trička

Pánské triko může mít tisíce podob, v módě jsou divoké potisky i stylové nápisy. Nikdy nic nezkazíte černým nebo bílým tričkem, ale na jaře a v létě se nebojte ani jasnějších barev. Středem pozornosti budete určitě v oslnivé červené, ale i nadále je velmi trendová modrá barva v nekonečné záplavě různých odstínů. Při nákupu pánských triček se můžete inspirovat i našimi osvědčenými tipy na nákupy, které vám rozhodování jistě usnadní.

Pánské triko Pánské stylové rifle Pánské tričko s potiskem

Nezbytný kousek: džíny

Málokterý kus oblečení má tolik podob, jako je tomu v případě džínů. Nikdy tedy nebudete mít problém najít takový kousek, který vám dokonale padne, zdůrazní vaši postavu a zároveň vám poslouží při nejrůznějších příležitostech. Pro nadcházející sezónu by ve vašem šatníku rozhodně neměly chybět odrbané džíny, které jsou do teplejšího počasí jako stvořené. Takové džíny stačí doplnit jednobarevným tričkem, aby dokonale vynikly. Na jaro a léto se perfektně hodí zejména světlejší džíny.

Styl a pohodlí v jednom: tepláky

Pánské moderní tepláky se hodí nejen na odpočinek v pohodlí domova, ale bez obav v nich můžete vyrazit i na procházku či za sportem. A záleží jen na vás, zda dáváte přednost tříčtvrteční délce nebo klasickým dlouhým teplákům, kterým vládne zejména univerzální černá a šedá barva, ale bát se nemusíte ani oblíbené modré.

A co váš šatník, nepotřebuje doplnit o nové trendové pánské oblečení?

Stylové tepláky - pánské  Světlé džíny - pánské  Modré teplákyTým I-Moda, 18.04.2016

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT


KOMENTÁŘETo Top