Pokud jste milovníci šperků a sledujete módní trendy, tak vám zajisté nemohly utéct letošní sezónou oblíbené náušnice na jedno ucho. Pokud ale nejste v módních trendech „zběhlí“, nevadí! Rádi vám tyto ozdůbky představíme. Aby také ne, když se jedná o žhavý tip na nákup.

Náušnice na jedno ucho z chirurgické oceli  Náušnice na jedno ucho - křídlo

Zdá se vám, že náušnice na jednom uchu může vypadat zvláštně a ne zrovna atraktivně? Tak to vás ihned vyvedeme z omylu. Módní trendy nejsou jen ty, které vidíte na bulvárních plátcích super.cz, blesk.cz apod. Tyto ocelové náušnice (u nás především dodáváme kvalitní doplňky z chirurgické oceli jakosti 316L a stále oblíbené bižuterie) se vracejí v ještě lepší formě než dříve. Výhodou těchto doplňků je široká paleta designových stylů a vlastností, kterými se pyšní. Jednoduché styly náušnic doplňují styly s hezkým zdobením v podobě zirkonu, řetízků a tvarů, jakým jsou elegantně řešené křížky, motýli a květiny.

Clip-on náušnice  Klipsové náušnice

Pro ty z vás, kteří hledají nejpraktičtější variantu, jsou jako dělané klipsové náušnice. Že je nosila vaše babička a že je to moc retro? Ano, máte pravdu. Tyto tzv. „klipsy“ se u nás začaly nosit počátkem 20. století. Ale o retro se v žádném případě nejedná. Ba naopak, vynikají moderním vzhledem (viz. galerie), s chytrým a velice pohodlným zapínáním.  Vhodné jsou pro ženy, které si nechtějí propichovat uši a náušnice nosí jen zřídka. Dejte na nás a věřte, že s tímto doplňkem potěšíte nejen sebe, ale i svou dcerušku doma, která vzhlíží ke své mamince a chce být krásná jako ona.Tým I-Moda, 29.07.2015

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT


KOMENTÁŘETo Top