Už dávno neplatí, že se overal nosí pouze v sezóně jaro/léto. V naší nabídce najdete dlouhé overaly, které jsou jako dělané právě pro současnou sezónu podzim/zima. Rozhodně se jedná o musthave kousek, který musíte mít!

Ke sneakers, polobotkám, nebo kozačkám

Nejlepším parťákem pro overaly jsou bezesporu lodičky. Na paty jim ale šlapou stále více oblíbené sneakers, polobotky (ať už na podpatku, nebo bez podpatku) a také kozačky nad kolena, což určitě oceníte do chladnějších dnů. 

Nebojte se vrstvení

Dlouhý overal je skvělý kousek pro vrstvení! Přehodit přes něj můžete stále stylové pončo, elegantní sako, kabátek anebo trendy vestu. Nebojte se vrstvení a jednoduše si hrajte s fantazií! Jedině tak vytěžíte z dlouhého overalu co nejvíce.

Výrazné náušnice

Overal patří mezi extravagantní kousky, které se snad nikdy neokoukají. Proč tomu tedy nejít naproti a neudělat z celkového outfitu ještě větší boom? Co zkusit výrazné náušnice a stáhnout vlasy do drdolu, aby celkový outfit ještě více vynikl? Tip: Na scénu se vrací velké kulaté kruhy, které bývaly trendy v 90 letech. Historie se opakuje, už máte své kruhy?

Dlouhý elegantní overalDlouhý dámský overalVolnočasový dámský overalOveralTým I-Moda, 25.10.2018

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT


KOMENTÁŘETo Top