Venku se začíná oteplovat, vypadá to tam spíše jako na jaře, než v zimě. Přesto je na krátká trička a halenky stále brzy, chce to něco hodit přes sebe, aby vám nebyla zima. Na svetry zapomeňte, vsaďte na bolerka a výhra je jistá. 

Všem ženám je jistě známo, že doplňky jsou mnohdy klíčové. Pokud ale nejste fanouškem řetízků, robustních náhrdelníků a máte pocit, že váš outfit je třeba něčím obohatit, bolerka jsou tou ideální volbou. Proč?

Skvělé dámské bolerko na zip  Sexy klasika - bolerko na zavazování

Protože u bolerek se smí všechno! Nejsou zde žádné hranice, žádná pravidla. Kombinování je možné snad se vším. Není pravda, že by bolerka neslušela každé postavě, ba naopak. Jde jen o správnou volbu střihu. Nejvíce sluší především ženám, které mají bujný dekolt, jehož tvary dá bolerko krásně vyniknout. Pokud máte nějaké kilo navíc, nelámejte si s tím hlavu, i vy můžete bolerka nosit. Mrkněte se po bolerku v delším střihu, kde schováte problémové partie a také budete působit štíhleji. S bolerkem je prostě možné všechno. U nás najdete originální i tradiční střihy a proto si zde přijde každý na své.

Outfit díky bolerku není třeba dále doplňovat. I Coco Chanel věděla, že méně je někdy více. Tip na závěr: pokud vybíráte jarní barvy bolerek jako např. růžovou, červenou nebo oranžovou, slaďte ho s barvou vaší rtěnky či laku na nehty, budete působit elegantněji a váš outfit nebude mít chybu.

Sexy bolerko na knoflíky  Bolerko na zavazováníTým I-Moda, 19.02.2016

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT


KOMENTÁŘETo Top