S každým novým zbožím (každý týden aktualizováno o nové!) se snažíme přinášet ty nejaktuálnější módní trendy, které jsou populární, jak ve světě, tak u nás. Na konec listopadu, jsme si pro vás připravili dalších více než 200 produktů, mezi nimiž najdete oblíbený módní doplněk, který si zamilovaly ženy po celém světě a to dámské legíny.

Legíny s originálním potiskemOriginální legíny

Jenže, ne ledajaké dámské legíny. Nachystali jsme pro vás, milé dámy, legíny s originálním motivem a potiskem. Možná si říkáte (už podle obrázku), že takový módní doplněk není pro vás, že už jste na to „stará“ apod. Tak to ale vůbec není! Nenechte se zmást, tyto legíny se hodí jak k mladým dívkám, tak k ženám pokročilejšího věku. Stačí jen chytře zapojit svou fantazii a vymyslet tak využití pro celkový outfit. Díky skvělému, pružnému a pohodlnému materiálu, dokážete nalézt využití nejen ve fitku a celkově ve sportu, ale také k běžnému nošení do města, či v pohodlí domova. Popřípadě, chcete vyrazit na párty a chcete svůj night outfit ozvláštnit něčím extravagantnějším? Není nic jednoduššího než na sebe hodit oděv s pestrým potiskem. Lebky, květiny, paví oka, galaxy motivy a další stylové obrázky zaručí, že fantazii se meze nekladou. Udělejte ze sebe chytře dámu s odvážnějším lookem.

Přesně tímto se charakterizuje novinka na našem e-shopu, která čeká, až si ji prohlédnete a vyberete si jeden z atraktivních kousků za akční ceny!

         3/4 leginy s potiskem      Leginy v 3/4 délceTým I-Moda, 25.11.2015

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT


KOMENTÁŘETo Top