A kdo by také v dnešní době nemiloval dámské sukně? Pro ženy je sukně nedílnou součástí dámského šatníku. Můžete totiž mít postavičku jako lusk (jasná volba v podobě například minisukně) nebo být žena krev a mléko (kdy si zase naopak vyberete takovou sukni, která zakryje nedostatky a zvýrazní přednosti). Sukně jsou tak pro vás ideální společník na běžné, ale také i formálnější nošení. Z vlastní zkušenosti víme, že ženy stále víc a víc vyhledávají pohodlí a krásu. Proto jsou dámské sukně ideálním business outfitem. No a co se týče pánů? Neznáme muže, který by se díval nerad na atraktivní ženu v tomto stálém a oblíbeném oděvu.

       Krásná pletená sukně - detail sukně                Pletená sukně - celý outfit

Pokud jste našimi stálými zákazníky, tak jistě víte, že jsme mezi top prodejci dámských šatů na internetu. Rozhodli jsme se, že rozšíříme svůj sortiment právě o sukně, o které je v poslední době takový zájem. Potěší vás jak klasické střihy a barvy, tak také módní asymetrické střihy se zapínáním. Dalším žhavým kandidátem pro vaše skříně, zvlášť když máme sychravý listopad, jsou pletené sukně. Příjemně zahřejí a neztratíte díky nim ani v tom nejškaredším počasí, šmrnc a eleganci. Co se týká sladěnosti, tak například legíny se sukní jsou ideální volbou. K tomu si jako svršek vezměte teplou sportovnější bundičku a jste zaručeně kočka.

Sortiment sukní nabízíme nově nejen skladem, ale také na objednání do 10 dnů! Však, mrkněte se sami. Už teď je nám jasné, že si vyberete :)

         Úpletová sukně Business sukně Pruhovaná pletená sukně

 Tým I-Moda, 11.11.2015

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT


KOMENTÁŘETo Top