Že jste ještě nepodlehla současnému trendu a nepořídila si na léto originální maxišaty? To je ovšem velká škoda, neboť tento nápaditý kousek rozhodně stojí za pozornost! A jaké výhody maxišaty skýtají?

Maximálně pohodlné

V horkých letních dnech není nad volné střihy a splývavé materiály. To v sobě spojují dlouhé letní šaty, které vám i v tom největším vedru poskytnou dostatečný komfort. Přesvědčte se o tom, že v porovnání s upnutými riflovými kraťásky maxišaty rozhodně obstojí! Najednou si budete užívat neuvěřitelné pohodlí a svobodný pohyb bez omezení.

Maximální efektní

Chystáte se vyřídit pochůzky v rozpáleném městě, na bazén nebo si jen chcete vyrazit na zmrzlinu s kamarádkou? Při nejrůznějších příležitostech jsou maxišaty ideální volbou! Vždy v nich totiž budete vypadat žensky a stylově. Připravte se na garden party během chvilky, ovšem s dokonalým výsledkem. Uvidíte, že v maxišatech budete hvězdou každého večírku. A nezapomeňte se při výběru maxišatů řídit heslem: čím delší, tím lepší!

Dlouhé letní šaty s pestrým vzorem  Letní šaty

Maximálně trendové

Maxišaty zažívají tuto sezóny opravdový boom, proto by rozhodně neměly chybět ve vaší skříni. Je jen na vás, zda dáte přednost jednobarevnému modelu vhodnému na nejrůznější příležitosti, nebo divokým vzorům charakteristickým boho styl, jež se v současnosti těší čím dál větší oblibě. Máme pro vás více tipů, jak si pohrát s boho stylem.

Maximálně praktické

A v neposlední řadě si maxišaty musíte zamilovat díky jejich univerzálnosti. Nebudete muset řešit neustálé dilema co s čím kombinovat. Pokaždé, když se vám nebude chtít stát u skříně a vymýšlet vhodný outfit, sáhněte po maxišatech, k nim si obujte pohodlné sandálky, do ruky popadněte malou kabelku a můžete jít do ulic.

Už jste si pořídila nápadité maxišaty do vašeho letního šatníku?

Letní šaty v boho stylu  Maxišaty - ideální outfit na garden party  Jednobarevné letní šaty

 Tým I-Moda, 08.06.2016

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT


KOMENTÁŘETo Top